Środa, 25 listopada 2020r. | Imieniny: Erazma, Katarzyny
Pokaż menu

Wznowiony ruch na odcinku Kiedrzyn – Czarny Las

07 października, 2019
Wznowiony ruch na odcinku Kiedrzyn – Czarny Las

Wznowiony ruch na odcinku Kiedrzyn – Czarny Las

Dokonano odbioru docelowej organizacji ruchu w ciągu drogi powiatowej 1073S Kiedrzyn – Czarny Las w Gminie Mykanów. Droga przez Antoniów jest już otwarta. 

Kierowcy jadący z Częstochowy mogą już korzystać z otwartej drogi, dzięki czemu komunikacja między miastem, a północną częścią powiatu częstochowskiego odbywa się sprawniej. Roboty związane z budową autostrady A1 powodują utrudnienia na drogach w powiecie częstochowski, jednak oddanie do użytku drogi w rejonie obiektu mostowego WA 357 z pewnością wpłynie pozytywnie na komunikację samochodową w tym rejonie.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).