Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Zespół Kościelanki ma już 40 lat!

20 listopada, 2022
Zespół Kościelanki ma już 40 lat!

Zespół Kościelanki ma już 40 lat!

W niedzielne popołudnie odbył się jubileuszu z okazji 40-lecia Zespołu Śpiewaczego Kościelanki.

Kościelanki nie tylko kultywują tradycję, ale przede wszystkim są bardzo ważnymi animatorami życia lokalnej wspólnoty, integrują, uczą i pomagają. Gmina Rędziny bez Zespołu Śpiewaczego Kościelanki nie byłaby taka sama, Panie swoją pracą i oddaniem małej ojczyźnie już na stałe wpisały się historię Gminy Rędziny. Warto podkreślić, że na swoim koncie Kościelanki mają 38 nagród za zajęcie pierwszego miejsca w różnego rodzaju konkursach tematycznych. 
Udział w jubileuszu z ramienia Powiatu Częstochowskiego wzięli Adam Jaruga Radny Powiatu Częstochowskiego oraz Michał Dzwonnik ze Starostwa Powiatowego w Częstochowie. Przekazali Paniom życzenia kolejnych dziesięcioleci wspaniałej działalności i podziękowali za dotychczasowy wkład w kulturę. Również przyłączamy się do życzeń, wszystkiego najlepszego! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).