Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Życzenia…

19 listopada, 2021
Życzenia…

Dzień Pracownika Socjalnego

    Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, które jest świętem wszystkich osób pracujących na rzecz potrzebujących pomocy, składamy serdeczne podziękowania za odpowiedzialną, pełną zaangażowania i profesjonalizmu pracę, od której zależy los wielu rodzin w powiecie częstochowskim.

    Każdemu z nas w codziennej pracy zdarzają się chwile zwątpienia, zniechęcenia lub nawet bezradności. Wierzymy jednak, że więcej jest tych momentów, które przynoszą zadowolenie i satysfakcję z pracy. Realizacja służbowych obowiązków w okresie pandemii COVID-19 wymaga odwagi cywilnej, aby zmierzyć się ze swoimi wątpliwościami i słabościami. Trwanie na posterunku pracy mimo zagrożeń epidemii to postawa stanowiąca wzór do naśladowania zasługujący na najwyższe uznanie.

    Dziękując za podejmowany wysiłek, życzymy wytrwałości, aby realizacja codziennych czynności i poczucie dobrze wypełnionego obowiązku dawały zadowolenie i siłę, a uznanie przełożonych motywację i możliwości rozwoju. Życzymy Państwu dużo zdrowia i zadowolenia w życiu osobistym, spełnienia planów i zamierzeń. 


          Andrzej Kubat                       Katarzyna Buchajczuk                         Krzysztof Smela

Przewodniczący Rady Powiatu          Dyrektor PCPR                             Starosta Częstochowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).