Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

200 000 zł dla organizacji pozarządowych!

21 stycznia, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Uprzejmie informujemy, że dziś tj. 20.01.2016r. Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska ogłosiła dwa konkursy dla organizacji pozarządowych dotyczące realizacji zadań publicznych.

Pierwszy z nich to otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w gminie Blachownia w 2016 roku. Zakres wsparcia obejmuje: wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, wspierania i upowszechniania sztuki, kultury, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, a także przeciwdziałania uzależnieniom i społecznym patologiom. Termin składania wniosków upływa z dniem 12.02.2016r. Drugim ważnym ogłoszeniem jest nabór ofert na realizację zadań publicznych w trybie pozakonkursowym, który potrwa do 1 września 2016 roku. W porównaniu do roku poprzedniego, kwota przewidziana na zadania pozakonkursowe zwiększyła się o 10 000 zł i w tym roku wynosi 40 000 zł. Wyżej wymienione konkursy przeznaczone są dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego. Łączna kwota, która wesprze w działaniach organizacje funkcjonujące na terenie naszej gminy wynosi 200 000 zł.

 

Szczegółowe informacje oraz druki do wypełnienia, znajdą Państwo pod adresem http://blachownia.pl/article/druki

 

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami.

Źródło: http://blachownia.pl/news/200_000_zl_dla_organizacji_pozarzadowych/
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).