Niedziela, 4 czerwca 2023r. | Imieniny: Kwiryny, Franciszka
Pokaż menu

Komunikat Burmistrza Blachowni

21 stycznia, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

W związku z zapytaniami Radnych dotyczącymi kosztów opracowania Strategii Rozwoju Gminy Blachownia oraz Lokalnego Programu Rewitalizacji informuję...

W związku z zapytaniami Radnych dotyczącymi kosztów opracowania Strategii Rozwoju Gminy Blachownia oraz Lokalnego Programu Rewitalizacji informuję, że łączna kwota przygotowywanych dokumentów wynosi 38 tys zł. Jednocześnie pragnę wskazać, że te niezbędne dla każdej gminy dokumenty, które powstały dzięki intensywnym pracom zespołu ds. Strategii i Rewitalizacji, na podstawie wypełnionych przez Państwa ankiet i przekazanych uwag są przedmiotem oceny i analizy zarówno Rady Miejskiej jak i podległych mi jednostek administracyjnych. Wszystkie elementy formalne i merytoryczne tych dwóch opracowań w chwili obecnej poddawane są szerokim konsultacjom społecznym. Będę zobowiązana za wszelkie rzeczowe uwagi i proponowane korekty, które wzbogacą treściowo i merytorycznie omawiane dokumenty. Jednocześnie informuję, że zwróciłam się do autorki w/w prac o wyjaśnienia i modyfikację dotyczącą zapisów, które w toku dotychczasowej dyskusji budzą wątpliwości i wymagają dodatkowych uzupełnień bądź zmiany.

Ostateczny kształt i treść Strategii i LPR zależeć będzie od naturalnego i wcześniej zaplanowanego etapu konsultacyjnego. Dopiero skorygowany zestaw dokumentów będzie podlegać przyjęciu przez organy i stanie się podstawą kierunku działania i rozwoju gminy oraz umożliwi Nam skuteczne pozyskiwanie funduszy UE.

Źródło: http://blachownia.pl/news/komunikat_burmistrza_blachowni/
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).