Wtorek, 16 lipca 2024r. | Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego
Pokaż menu

Terminy spotkań promujących wnioski złożone przez Mieszkańców

21 stycznia, 2016
Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Siedziba Urządu Miasta w Blachownia - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Zgodnie z harmonogramem wdrażania Budżetu Obywatelskiego 2016 w Blachowni, zbliżamy się ku końcowi etapu weryfikacji złożonych przez Państwa wniosków

Najważniejszą informacją jaką pragniemy przekazać jest fakt, iż wszystkie wnioski które do nas wpłynęły od mieszkańców zostały pozytywnie zweryfikowane. Już w najbliższy poniedziałek opublikowana zostanie pełna lista projektów wraz z ich podziałem na zadania lokalne oraz ogólnomiejskie. Kluczowym elementem głosowania, które odbędzie się w dniach 05-08 luty jest wybranie przez Państwa jednego projektu lokalnego oraz jednego ogólnomiejskiego. Natomiast od 18 stycznia rozpoczyna się cykl czterech spotkań podczas których wnioskodawcy będą mieli możliwość szczegółowego zaprezentowania złożonych przez siebie projektów. Poniżej harmonogram spotkań promujących:

18.01.2016r – Ostrowy, Szkoła Podstawowa nr 3, godz. 17:00, ul. Wspólna 5

21.01.2016r – Blachownia, Sala Konferencyjna OsiR, godz. 17:00, ul. Sportowa 1

26.01.2016r – Łojki, Szkoła Podstawowa w Łojkach, godz. 17:00, u. Długa 48 (spotkanie dotyczy sołectw: Łojki, Konradów, Wyrazów, Stara Gorzelnia, Nowa Gorzelnia)

28.01.2016r – Cisie, Szkoła Podstawowa w Cisiu, godz. 17:00, ul.Cisiańska 46

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Źródło: http://blachownia.pl/news/weryfikacja_wnioskow_zlozonych_przez_mieszkancow/
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).