Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

ŻYCZENIA NOWOROCZNE BURMISTRZA BLACHOWNI

21 stycznia, 2016
Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Tor kartingowy Wyrazów - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Szanowni Państwo!

Minął kolejny rok, trudny i ważny dla naszej społeczności lokalnej. Rok zapisany wysiłkiem i nadzieją. Spróbujmy oderwać się od codziennego zgiełku, spojrzeć na mijające 12 miesięcy z dystansu, aby móc zebrać myśli i siły na Nowy Rok!
    Życzę, aby 2016 rok przyniósł nam jak najwięcej nadziei i poczucia satysfakcji. Aby nasze domy wypełniała radość i miłość, abyśmy wszyscy mogli dostrzec, jak wiele życzliwych i pomocnych dłoni jest wokół nas.
    Życzę wszystkim pomyślności, sukcesów, zrealizowania marzeń udanych przedsięwzięć i przede wszystkim dużo, dużo zdrowia.
    Naszej małej Ojczyźnie życzę, by pomyślnie rozwijała się, pokonując z sukcesem wszelkie trudności. By niezmiennie cieszyła się szacunkiem i uznaniem społeczności. Chciałabym, by Blachownia stała się wzorem dobrze rozwijającego się miasta, pełnego ciekawych atrakcji i wydarzeń, by umacniało się przekonanie, że... tu warto żyć!
     Niech Nowy 2016 Rok dla każdego z Państwa, będzie czasem: pokonania przeciwności, pomyślności i pokoju.
     Niech to będzie dobry Nowy Rok !!!!

 Burmistrz Blachowni
 
Sylwia Szymańska

Źródło: http://blachownia.pl/news/zyczenia_noworoczne_burmistrza_blachowni/
Gmina Blachownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).