Poniedziałek, 29 maja 2023r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

XV Sesja Rady Gminy Janw

21 stycznia, 2016
Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0 Staw Amerykan - Złoty Potok - Frees / Wikipedia / CC0
13 stycznia 2016 r. odbya si XV Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Janów, której przedmiotem obrad byy sprawy zwizane z owiat. W pierwszej podjtej uchwale radni okrelili kryteria brane od uwag w postpowaniu rekrutacyjnym do publicznych szkó podstawowych i gimnazjum prowadzonych przez Gmin Janów oraz okrelili dokumentów niezbdnych do potwierdzenia tych kryteriów. Kolejnych dwóch radni ustalili sie oraz granice obwodów publicznych szkó podstawowych i gimnazjum oraz publicznych przedszkoli i oddziaów przedszkolnych. Ostatnia podjta uchwaa dotyczya okrelenia kryteriów drugiego etapu postpowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziaów przedszkolnych w szkoach podstawowych prowadzonych przez Gmin Janów.

Relacja z XV Sesji Rady Gminy Janów
Podjte uchway:
Uchwaa Nr 103/XV/16 w sprawie okrelenia kryteriów branych pod uwag w postpowaniu rekrutacyjnym do publicznych szkó podstawowych i gimnazjum prowadzonych przez Gmin Janów oraz okrelenia dokumentów niezbdnych do potwierdzenia tych kryteriów.
Uchwaa Nr 104/XV/16 w sprawie ustalenia planu sieci oraz granic obwodów publicznych szkó podstawowych i gimnazjum prowadzonych przez Gmin Janów.
Uchwaa Nr 105/XV/16 w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli i oddziaów przedszkolnych prowadzonych przez Gmin Janów.
Uchwaa Nr 106/XV/16 w sprawie aneksu do uchway Nr 21/VI/15 Rady Gminy Janów z dnia 3 marca 2015r. w sprawie okrelenia kryteriów drugiego etapu postpowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli i oddziaów przedszkolnych w szkoach podstawowych prowadzonych przez Gmin Janów.

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5698

Źródło: Urząd Gminy JanówGmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).