Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Informacja

21 stycznia, 2016
Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0 Radoszewnica - Dwór Ostrowskich - Archiwum Państwowe w Łodzi / Wikipedia / CC0

Informacja

Gmina Koniecpol podaje do publicznej wiadomości, że posiada do sprzedaży koparkę gąsienicową K-408 postawioną w stan likwidacji.

Osoby zainteresowane kupnem prosimy o składanie ofert pisemnych w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Koniecpol ul. Chrząstowska 6A, pok. nr 15A w terminie do dnia 05.01.2016 r. z dopiskiem "sprzedaż środków trwałych".

Oferta powinna zawierać proponowaną cenę jednostkową brutto, nazwę środka trwałego oraz dane zainteresowanej kupnem strony.

Gmina zastrzega sobie prawo do unieważnienia sprzedaży na każdym etapie postępowania.

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Informacja

    Informacja

Źródło: http://koniecpol.pl/art,196,informacja
Gmina Koniecpol
Zgodnie z podziałem geobotanicznym tereny Koniecpola leżą w dwóch krainach: Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej i Świętokrzyskiej. Wiele tu malowniczych zakątków, pięknych krajobrazów, ale też interesujących zabytków i miejsc związanych z ważnymi wydarzeniami w historii Polski. Dumą gospodarzy Ziemi Koniecpolskiej są tutejsze lasy. Duże kompleksy leśne o zróżnicowanym drzewostanie doskonale nadają się do obserwacji przyrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).