Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Badanie naukowe Politechniki Częstochowskiej

21 stycznia, 2016
Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

Prof. Głębocki z Politechniki Częstochowskiej zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy Kruszyna o wzięcie udziału w badaniu naukowym.

Projekt dotyczy związku mieszkańców regionu z Częstochową. W badaniu może wziąć udział każda pełnoletnia osoba zamieszkująca powiat częstochowski.

Ankieta jest anonimowa, krótka, jej wypełnienie zajmie kilka minut. Zebrane w ten sposób dane posłużą celom naukowym i będą prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych.
Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna.

Aby wziąć udział w badaniu proszę wejść w poniższy link/hiperłącze do ankiety lub skopiować i wkleić adres ankiety w pasek przeglądarki:
http://moje-ankiety.pl/respond-81558/sec-XPBXuc6P.html


Źródło: http://www.kruszyna.pl/wiecej.php?artykul=665
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).