Piątek, 24 września 2021r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Program Czyste Powietrze – spotkanie informacyjne

15 września, 2021
Program Czyste Powietrze – spotkanie informacyjne


Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gminy Lelów na spotkanie informacyjne na temat Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze”, które odbędzie się 18 września 2021 r. o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie. W trakcie spotkania będzie możliwość zapoznania się z założeniami programu oraz rodzajami przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie. Zostanie przedstawiony również proces składania wniosków o dofinansowanie i wniosków o rozliczenie.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).