Czwartek, 30 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

24. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W MSTOWSKIM GOKu / 2016-01-20 21:13:17

21 stycznia, 2016
Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz 24 rozbrzmiewała w całej Polsce. W Mstowie imprezie WOŚP towarzyszył koncert Mariusza Kalagi, który swoimi utworami trafił do serc osób, zgromadzonych na sali widowiskowej GOK.

Źródło: http://www.mstow.pl/informacje/aktualnosci,2016-01-wosp1,wiecej.html

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).