Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

“JURAJSKI PRODUKT ROKU 2015” – I NAGRODA DLA GMINY MSTÓW ! / 2016-01-18 13:30:29

21 stycznia, 2016
Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, podczas uroczystej gali w Filharmonii Częstochowskiej już po raz piętnasty przyznała nagrody w konkursie „Jurajski Produkt Roku”.
Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu, w kategorii „Produkt inny”, znalazła się gmina Mstów – która otrzymała prestiżową I nagrodę za produkt „Owocowo w Mstowie”

 

Źródło: http://www.mstow.pl/informacje/aktualnosci,2016-01-jpr,wiecej.html
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).