Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

SPOTKANIE NOWOROCZNE GOPS / 2016-01-13 20:50:20

21 stycznia, 2016
Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL


W dniu 12 stycznia 2016 roku w restauracji „Nowy Świat” w Mstowie po raz trzynasty odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane dla dzieci najbardziej potrzebujących i niepełnosprawnych z terenu naszej gminy.

Organizatorami uroczystości byli: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie oraz Urząd Gminy w Mstowie, natomiast fundatorem paczek dla dzieci był Wójt gminy Mstów, Tomasz Gęsiarz.

2016-01-spotkanie-04.jpg

Na spotkanie przybyli przedstawiciele samorządu tj.:

- Wicestarosta Powiatu Częstochowskiego Henryk Kasiura,

- Wójt gminy Mstów Tomasz Gęsiarz,

- Skarbnik gminy Mstów Maria Skibińska

- Sekretarz gminy Mstów Wacław Panz.

- Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Katarzyna Buchajczuk,

- Dyrektorzy placówek oświatowych z terenu naszej gminy

- Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Mstowie Krzysztof Drynda.


Wszystkich uczestników spotkania powitała Maria Kalota, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mstowie.

Wójt gminy Mstów podziękował wszystkim za czynny udział w zorganizowaniu uroczystości i wraz z Panią Kierownik oraz Wicestarostą Powiatu Częstochowskiego Henrykiem Kasiurą, wręczył dyplomy w podziękowaniu za „Dar Serca” okazany najmłodszym uczestnikom spotkania.

2016-01-spotkanie-07.jpg

2016-01-spotkanie-06.jpg
Wicestarosta Henryk Kasiura

Jak co roku ważnym punktem imprezy był występ, w którym to uczniowie Szkoły Podstawowej z Małus Wielkich, uświetnili uroczystość pięknymi jasełkami.
Najbardziej oczekiwanym przez dzieci punktem imprezy niewątpliwie było obdarowanie paczkami ze słodkościami oraz poczęstunek.

2016-01-spotkanie-13.jpg

"Szczególne podziękowania dla Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Małusach Wielkich i gronu pedagogicznemu za przygotowanie uczniów przedstawiających jasełka oraz uczniom Szkoły Podstawowej w Brzyszowie którzy zorganizowali zbiórkę artykułów przeznaczonych do paczek noworocznych dla dzieci.

Serdecznie chciałam podziękować również Państwu Gabrieli i Mieczysławowi Mielczarek za udostępnienie po raz kolejny swojego lokalu i przygotowanie poczęstunku" - powiedziała Maria Kalota, Kierownik GOPS w Mstowie.

 

Galeria zdjęć

Źródło: http://www.mstow.pl/informacje/aktualnosci,2016-01-spotkanie,wiecej.html
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).