Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

INFORMACJA

15 marca, 2016
Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

W dniu 23 marca 2016 roku o godz. 900 , w sali narad Urzędu Gminy w Mstowie,  odbędzie się   XVI Sesja Rady Gminy Mstów, z następującym porządkiem obrad : 

 1.   Otwarcie Sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
 2.   Przyjęcie porządku obrad.
 3.   Przyjęcie protokołu z XV Sesji Rady Gminy.
 4.   Informacja z działalności Wójta Gminy i sprawozdanie z wykonania uchwał Rady Gminy.
 5.   Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XV/123/2016 Rady Gminy Mstów  dot.: wprowadzenia zmian w wieloletniej prognozie finansowej.
 6.   Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie gminy na 2016 rok.
 7.   Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w wieloletniej prognozie finansowej.    
 8.   Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XIII/117/2004 Rady Gminy w Mstowie z dnia 30 marca 2004 roku w sprawie ustalenia sieci publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Mstów.
 9.   Podjęcie uchwały w sprawie wprowadzenia zmian w Statucie Gminy Mstów.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia kierownika ośrodka pomocy społecznej do prowadzenia postępowań w sprawach świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym.
 11. Przyjęcie sprawozdania rocznego z działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mstowie za 2015 rok.
 12. Informacja z działalności Związku Gmin Jurajskich.
 13. Wolne wnioski i zapytania.
 14. Zamknięcie XVI Sesji Rady Gminy.
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).