Słonce Jury
22 czerwca, 2026


20 czerwca druhny i druhowie z OSP Zrębice wzięli udział w II Otwartych Mistrzostwach Polski MIX Strażacki w Ćwiczeniu Bojowym, organizowanych przez OSP GPR Solarnia, rywalizując z 26 jednostkami z całej Polski, osiągnęli znakomite wyniki, stając na podium aż trzykrotnie:
II miejsce klasyfikacji OPEN Drużyn C, A oraz MIX,
I miejsce dla drużyny żeńskiej,
I miejsce dla drużyny mieszanej w kategorii MIX.
To dowód na profesjonalizm, zaangażowanie i doskonałe przygotowanie strażaków ochotników z OSP Zrębice.
Życzymy OSP Zrębice kolejnych sukcesów, satysfakcji z podejmowanych działań oraz nieustającej pasji w realizacji strażackiej służby!





Źródło: Urząd Gminy Olsztyn