Niedziela, 25 lutego 2024r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Zachęć Manna do biegania

12 kwietnia, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Ruszyła kampania społeczna, której celem jest zachęcenie Polaków do uczestnictwa w darmowych treningach pod okiem profesjonalnych trenerów z programu BiegamBoLubię.
 
Czy Wojciech Mann zacznie biegać? To pytanie zadaje sobie ostatnio coraz więcej ludzi. Wszystko zaczęło się od prima -aprillisowego żartu jaki zaserwował słuchaczom Radiowej Trójki prowadzący poranną audycję. Wojciech Mann w rozmowie ze swoim redakcyjnym kolegą, Krzysztofem Łoniewskim, zadeklarował, że ma ochotę zacząć trenować bieganie.
 
Na odzew nie trzeba było długo czekać. Już chwilę potem zaczęły pojawiać się na antenie biegowe porady od pomocnych słuchaczy. Temat podchwyciła redakcja sportowa Programu Trzeciego PR, która zamieniła niewinny żart w prawdziwą akcję "Zachęć Manna do biegania!". 
 
Poprzez stronę www internauci mogą przesyłać również własny motywator - film, zdjęcie czy motywujący tekst, który zostanie opublikowany na stronie www.biegambolubie.com.pl/zachecmanna/
 Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).