III Bocar Cup Huta Stara

27 czerwca na obiektach KS Olimpia Huta Stara odbył się III Bocar Cup – turniej piłkarski dla zawodników z rocznika 2017 i młodszych. W sportowej rywalizacji udział wzięły 24 drużyny z regionu, a młodzi piłkarze przez cały dzień prezentowali swoje umiejętności, zaangażowanie i prawdziwego ducha fair play.Wydarzenie zostało objęte patronatem Starosty Częstochowskiego, a Powiat Częstochowski podczas turnieju reprezentowali Adam Morzyk - Członek Zarządu oraz Tomasz Nowicki -Naczelnik Wydziału Edukacji, Sportu i Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Częstochowie.Turniej był nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale również integracji młodych zawodników, trenerów i rodziców. Na uczestników czekała doskonała organizacja, wiele emocjonujących spotkań oraz pamiątkowe nagrody. Gratulujemy wszystkim drużynom udziału w turnieju, a organizatorom z KS Olimpia Huta Stara dziękujemy za przygotowanie kolejnej edycji wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz sportowych imprez w naszym powiecie.