Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Spdzielnia socjalna – rekrutacja.

08 lutego, 2016
Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór z końca XIX w. - Czepurka - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl
W zwizku z uruchamianiem spódzielni socjalnej na terenie gminy Janów informuj, i w dniu 12-02-2016 r. odbdzie si rekrutacja na czonków spódzielni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godz. 14.00 do Urzdu Gminy Janów do sali konferencyjnej.

Źródło: http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=5728
Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).