Niedziela, 1 października 2023r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

Wielki sukces Zespołu Wesołe Nutki

21 stycznia, 2016
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Zespół „Wesołe Nutki” z Gminnego Przedszkola w Olsztynie, przygotowany przez nauczycieli: Iwonę Wilk – Karaśkiewicz, Edytę Hadryś, Anitę Kapicę oraz akompaniatora Teresę Ptak, zajął I miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie „Wręczyckie Jasełka 2016” - „Tradycje Bożonarodzeniowe budujące tożsamość”.

W tym roku w przesłuchaniach jasełkowych, które trwały trzy dni (11-13 stycznia br.) udział wzięło 40 zespołów w 4 kategoriach. Jak  wskazuje Komisja w prezentowanym stanowisku : „ …z ogromną satysfakcją zauważa się postępujący wzrost poziomu jasełkowych spektakli”. Jury podsumowując występ naszego Zespołu podkreśliło ogromny profesjonalizm prezentowanego programu. Duży wpływ na sukces „Wesołych Nutek”  ma profesjonalne i emocjonalne zaangażowanie nauczycieli, dzieci i ich rodziców.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej, w niedzielę 17 stycznia 2016 r. o godzinie 17.00.

Jesteśmy bardzo dumni z kolejnego sukcesu Zespołu!
 

Źródło: http://www.olsztyn-jurajski.pl/aktualnosci/2232
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).