Czwartek, 17 października 2024r. | Imieniny: Wiktora, Marity, Ignacego

Informacja o terminach odbioru odpadów wielkogabarytowych

15 października, 2024
Informacja o terminach odbioru odpadów wielkogabarytowych

ZOM Zbigniew Strach uprzejmie informuje, iż w miesiącu październiku w dniach  28.10.2024 r., 29.10.2024 r., 30.10.2024 r. odbędzie się odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz kompletnego, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zabawek i tekstyliów z terenu Gminy Janów.

Terminy odbioru odpadów wielkogabarytowych:

- 28 października 2024 r. – Złoty Potok oraz Zabudowa Wielorodzinna

- 29 października 2024 r. – Piasek, Ponik, Zagórze, Śmiertny Dąb, Lusławice, Lipnik, Okrąglik, Żuraw, Apolonka, Bystrzanowice, Bystrzanowice- Dwór, Góry Gorzkowskie, Hucisko, Lgoczanka, Sokole Pole, Teodorów

- 30 października 2024 r. -  Pabianice, Siedlec, Skowronów, Czepurka, Janów, trudne wjazdy

W skład wskazanych odpadów wchodzą: meble i inne odpady wielkogabarytowe (wszystkie w ilości do 5 szt. na rok z jednej nieruchomości), okna i drzwi, KOMPLETNY zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (pralki, lodówki, drobny sprzęt AGD) oraz opony z samochodów osobowych w łącznej ilości nie więcej niż 5 szt. na rok z jednej nieruchomości, dodatkowo zabawki i tekstylia.

Wszystkich zainteresowanych Mieszkańców PROSIMY o zgłaszanie odpadów wielkogabarytowych w dniach od 21.10.2024 r. do dnia 25.10.2024 r. drogą telefoniczną pod nr tel.: 34 32 78 048 wew. 27 lub 63 osobiście w Urzędzie Gminy Janów.

ODPADY NIE ZGŁOSZONE, NIE BĘDĄ ODBIERANE !!!

UWAGA!
Prosimy o wystawienie odpadów
w dniu odbioru do godziny 7.00.

Gmina Janów
Gmina Janów położona na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej w odległości 20 km od Częstochowy i 90 km od Krakowa. Gmina jest niezwykle atrakcyjna turystycznie. Jest tutaj wszystko co zapewnia wspaniały wypoczynek, a więc: przepiękne lasy, krystalicznie czysta woda, malownicze ostańce o fantastycznych kształtach, świeże, pachnące żywicą powietrze oraz niezapomniane krajobrazy jurajskie.