Sobota, 20 lipca 2024r. | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty

Uwaga! Utrudnienia w odbiorze odpadów w m. Stary Broniszew   ul. Kwiatowa, Tartakowa, Leśna

18 lipca, 2024
Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Borownie - Magdalia25 / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami remontowymi ulicy Kwiatowej w Starym Broniszewie odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów bio w dniu dzisiejszym (tj. 18.07.2024 r.) jest niemożliwy.

Odbiór ww. odpadów odbędzie się w najbliższym możliwym terminie. Prosimy o pozostawienie odpadów przed posesjami.

Za utrudnienia przepraszamy.

Gmina Mykanów
Na terenie gminy Mykanów funkcjonują 24 sołectwa, z 40 wsiami i przysiółkami. Gmina Mykanów położona jest bezpośrednio na północ od miasta Częstochowy. Terytorium gminy w całości położone jest na obszarze Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej (zwanej potocznie Jurą Krakowsko-Częstochowską), w makroregionie określanym jako Wyżyna Wieluńska. Okolice Mykanowa leżą w pobliżu przełomu rzeki Warty przez wypiętrzenia jurajskie pod Częstochową, który oddziela Wyżynę Wieluńską od ciągnącego się na południowy wschód pasma Wyżyny Częstochowskiej.