Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

SUKCES NAUCZYCIELI z PRZEDSZKOLA w POCZESNEJ

31 maja, 2016
Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pozostałości mostu kolei wąskotorowej w Kolonii Poczesnej - Waraciła / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Dnia 30 maja w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie nastąpiło wręczenie pucharów i certyfikatów dla zwycięzców konkursu „Regionalnego Lidera Otwartej SzkołyPlacówki”. Konkurs organizowano w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Roku Otwartej Szkoły”.

nagrodappp

Do konkursu zgłoszono 54 prace. W kategorii szkoły – przedszkola III miejsce zajęli nauczyciele z Przedszkola w Poczesnej: Maria Czerwik, Ilona Nowak i Ewa Rakowska. Nauczycielki zgłosiły na konkurs pracę (prezentację multimedialna z opisem) przedstawiającą otwarcie naszej szkoły na sport i integrację wszystkich dzieci z terenu Gminy Poczesna. Opisana została Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków, która jest organizowana pod patronatem Wójta Gminy Poczesna. Autorki nagrodzonej pracy podkreśliły iż celem olimpiady jest zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej, wdrażanie do współpracy, współzawodnictwa zespołowego. Zawody sprzyjają integracji dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z całej gminy, propagują kulturę fizyczną wśród dzieci i dorosłych.

ER

 Gmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).