Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

WERNISAŻ Barbary Sendereckiej I MINIRECITAL Michała Rorata.

31 marca, 2016
Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Cementownia Rudniki - Syrus / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach zaprasza na wystawę malarstwa artysty plastyka Barbary Sendereckiej ,, W SWIECIE KOLORÓW”, który odbędzie się w dniu 20.03.2016 roku o godz. 17.00 w Sali widowiskowej GOK – Rędziny ul. Mickiewicza 7. Podczas wystawy odbędzie się również MINIRECITAL MICHAŁA RORATA.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DZIECI I MŁODZIEŻ DLA KTÓRYCH MAMY ,,fristajlową” NIESPODZIANKĘ!!!

 
Gmina Rędziny
Gmina Rędziny położona jest w powiecie częstochowskim, który stanowi część województwa śląskiego, na północnym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Gmina ma charakter przemysłowo-rolniczy. Przeważający obszar zajmują gospodarstwa i działki rolne. Lasy porastają jedynie 1,7% jej powierzchni. Przez jej teren przebiegają trasa szybkiego ruchu DK-1 Warszawa-Katowice oraz droga krajowa DK-91 Częstochowa-Piotrków Trybunalski. Dobre skomunikowanie gminy wpływa pozytywnie na jej rozwój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).