Sobota, 20 lipca 2024r. | Imieniny: Czeslawa, Hieronima, Malgorzaty

Ostrzeżenie meteorologiczne z dnia 20.07.2024 r. – upał/2

20 lipca, 2024

Ostrzeżenie meteorologiczne z dnia 20.07.2024 r. - upał/2

IMGW-PIB OSTRZEGA: UPAŁ/2 śląskie (32 powiatów) od 12:00/21.07 do 20:00/22.07.2024
temp. maks 33 st, temp min 18 st. Dotyczy powiatów: będziński, bieruńsko-lędziński, Bytom,
Chorzów, Częstochowa, częstochowski, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, gliwicki, Jastrzębie-Zdrój,
Jaworzno, Katowice, kłobucki, lubliniecki, mikołowski, Mysłowice, myszkowski, Piekary
Śląskie, pszczyński, raciborski, Ruda Śląska, rybnicki, Rybnik, Siemianowice Śląskie,
Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze, zawierciański i Żory.