Czwartek, 2 maja 2024r. | Imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Rada Gminy Kłomnice 2018-2024

18 kwietnia, 2024
Rada Gminy Kłomnice 2018-2024

19 kwietnia 2024r. odbyła się ostatnia Sesja Rady Gminy Kłomnice w kadencji 2018-2024.
➡️ Wójt Gminy Kłomnice Piotr Juszczyk wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Kłomnice Bartłomiejem Żurkiem wręczyli podziękowania Radnym.
➡️ W słowach uznania podkreślono zaangażowanie w pracę dla dobra społeczności lokalnej, za wysiłek włożony na rzecz rozwoju naszej gminy życząc dalszych sukcesów w życiu osobistym, społecznym i zawodowym.

Gmina Kłomnice
Największą zaletą gminy Kłomnice jest jej atrakcyjne położenie. Leży bowiem blisko trasy szybkiego ruchu DK 1, posiada doskonałe połączenie kolejowe na trasie Częstochowa - Radomsko. Czyste środowisko, zdecydowana większość terenów zielonych, sąsiedztwo jury krakowsko - częstochowskiej oraz przepływająca przez gminę rzeka Warta i malownicze zakątki sprawiają, że tereny te są atrakcyjne dla turystów i osób spragnionych rekreacji.